Hatay’daki Gönüllü Çalışmamız Hakkında Bilgi Notu

tarafından tdh
0 Yorum Yap

Topluluk üyesi meslektaşlarımız ve gönüllü diş hekimleriyle Hatay bölgesinde yapacağımız ağız-diş sağlığı çalışmalarımızın hazırlıkları sona ermek üzeredir. Destek ve gönüllü başvurusu yapan tüm meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.

Bölgeye gidecek ilk ekibimiz 3-10 Mart arası Hatay Serinyol’da faaliyet gösterecektir. Bir sonraki hafta 10-17 Mart tarihleri arasında ise Hatay Defne’de yurttaşlarımızın acil ağız-diş sağlığı gereksinimlerini karşılamaya çalışacağız. Sonraki hafta için planlamamız bölgedeki güncel duruma göre şekillenecektir.

Bölgeye gidecek diş hekimi arkadaşlarımızın barınma, ulaşım, beslenme gibi ihtiyaçlarının karşılanması yapılan çalışma planına uyulması şartıyla topluluk tarafından organize edilecektir. Bunun yanında alandaki koordinasyon merkezleri ve meslek örgütleri ile sürekli iletişim halinde olunacaktır. Yine de deprem bölgesine gidiyor olmamız nedeniyle sahadaki olumsuz koşulların varlığı tüm gönüllü arkadaşlarımız tarafından dikkate alınmalıdır.

Destek sunmayı veya çalışmalara katılmayı düşünen diş hekimi arkadaşlarımız listeye dahil olmak için iletişim bilgilerini ve katılacakları illeri sosyal medya hesaplarımızdan bize iletebilirler.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR